Zespół Muzyczny Aspect

Zespół muzyczny z okolic Poznania, Wrześni i Gniezna

Zespół aspect

Monika – wokal Zaczęłam śpiewać w wieku 12 lat i ta pasja trwa do dziś. Śpiew daje mi możliwość wyrażania uczuć, pozwala na chwilowe odcięcie się od codzienności. Występy na scenie umacniają moją wiarę w siebie, dzięki czemu naprawdę mogę powiedzieć, że lubię to co robię. Mam nadzieję że moje starania zostaną przez Was zauważone i docenione oraz że spędzicie przy naszej muzyce piękne, niezapomniane i radosne chwile.

Rafał – keyboard, wokal Jestem pasjonatem każdego rodzaju muzyki pochodzącej z lat osiemdziesiątych aż po dzień dzisiejszy. Od wielu lat pasjonują mnie instrumenty klawiszowe osobiście gram na modelu Yamaha PSR 1500. Do swojej profesji podchodzę profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, znam się na tym co robię. Cały czas poszerzam swoje horyzonty muzyczne i wiem że cały ten czas, który poświęcam na muzykę nie jest czasem straconym.

Sławek – gitara, wokal Jak widać jestem najstarszy z całej trójki, co nie oznacza, że to ja jestem tu najmniej rozrywkowy. Przygodę z gitarą zacząłem w podstawówce – szkolne apele, potem harcerstwo i niezapomniane śpiewy przy ognisku, kształcąca przygoda z poezją śpiewaną i szkolny zespół w technikum. Obecnie grywam jeszcze z chórkiem dziewczęcym w kościele (śluby, kolędy itp.)Gram na elektroakustyku Craftera i na elektrycznej Flame by Mayones. Stale szukam pomysłów na nowe utwory, ale też wracam po najlepsze melodie z lat 60,70 i 80-tych. Podczas występu uważnie obserwujemy reakcje publiczności i natychmiast staramy się reagować na upodobania i gusty muzyczne.

All right reserved. Design by sh0
Polityka Cookies